Pomiary Wentylacji w Budynkach – GrayWolf Advanced Sense Pro

pomiary wentylacji

Pomiary Wentylacji w Budynkach – GrayWolf. Przez 20 lat bardzo zaawansowane, profesjonalne mierniki i przyrządy do pomiaru jakości powietrza w pomieszczeniach (IAQ – Indoor Air Quality) firmy GrayWolf sprawiły, że proaktywne badania IAQ i zielonych budynków są wydajne i łatwe do przeprowadzenia. Dobre samopoczucie użytkowników budynku szybko zyskuje na świadomości jako korzystne dla zdrowia i wydajności mieszkańców oraz zysków dla właścicieli budynków. Mierniki, monitory i przyrządy GrayWolf Indoor Air Quality optymalizują równowagę między efektywnością energetyczną obiektu a zdrowiem, komfortem i produktywnością mieszkańców/użytkowników przestrzeni w budynku. Zidentyfikuj potencjalne problemy z jakością powietrza wewnątrz budynku, zanim staną się poważnymi przeszkodami, i natychmiast odpowiedz na skargi za pomocą bardzo dokładnych i najbardziej intuicyjnych, przenośnych mierników wentylacji i urządzeń testujących dostępnych obecnie.

Wolisz miernik jakości powietrza w pomieszczeniach do badań typu walk-thru (pomiary wykonywane jednorazowo przez użytkownika)? Potrzebujesz miernika jakości powietrza do użytku jako rejestrator trendów długoterminowych (godziny / dni / tygodnie)? Oba tryby są niezbędne do dokładnych badań jakości powietrza w pomieszczeniach; komercyjne, przemysłowe, instytucjonalne lub mieszkaniowe. Przyrządy GrayWolf zostały zaprojektowane w celu zapewnienia kompletnego rozwiązania, od pomiaru po raportowanie, do szerokiego zakresu potrzeb w zakresie testów i pomiarów jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Wysokiej jakości czujniki IAQ zastosowane w oprzyrządowaniu GrayWolf czynią ten sprzęt również najlepszym wyborem dla projektów badawczych Indoor Air Quality / Indoor Environmental Quality, dla agencji rządowych przeprowadzających krytyczne testy jakości powietrza w budynkach, do walidacji tanich mierników / monitorów jakości powietrza i do wielu innych zastosowań. Zupełnie nowe sondy DirectSense II zawierają czujniki plug-and-play, do 8 w jednej sondzie, co pozwala łatwo dostosować się do zmieniających się wymagań dotyczących monitorowania jakości powietrza wewnątrz budynków.

Zgodność z wymogami LEED v4 certyfikat EQc4 (wcześniej IEQ 3.2) oraz ze standardem WELL skupiającym się na promowaniu ludzkiego zdrowia oraz dobrych warunków środowiskowych wewnątrz budynków.

DirectSense II podczas pomiaru wentylacji IAQ
Podłącz 1 lub 2 sondy wieloczujnikowe DirectSense II; kablem lub bezprzewodowo przez Bluetooth (jak pokazano).
DirectSense II Licznik Gazu
Inteligentne sondy DirectSense II obsługują czujniki plug-and-play, w tym najlepsze na rynku do aplikacji IAQ.

graywolf advanced sense pro
Maksymalnie sześć (6) najniższych poziomów detekcji, szybkie czujniki gazu plus% RH i ° C / ° F w jednej sondzie.miernik advancedsense pro pomiary wentylacji w budynkachWszechstronny, wydajny i wytrzymały AdvancedSense® Pro GrayWolf jest najnowocześniejszym, a jednocześnie łatwym w użyciu instrumentem pomiarowym. Do 32 mierzonych parametrów z rozbudowanymi funkcjami, takimi jak WiFi, Bluetooth, kamera, mikrofon, głośnik, wbudowana pomoc wideo i wiele więcej.

GrayWolf Sensing Solutions


Pomiary Wentylacji w Budynkach – GrayWolf Advanced Sense Pro – Specyfikacja:
Wielofunkcyjność:

 • Jednoczesny pomiar do ośmiu (8) kluczowych wskaźników jakości powietrza wewnątrz budynku za pomocą jednej sondy; LZO, CO2 (wentylacja rozcieńczająca), CO, O3, NO2,% RH, ° C / ° F i dodatkowy czujnik gazów toksycznych (z szerokiego wyboru określonych gazów)
 • Opcjonalne stężenie cząstek (PM 1.0, PM 2.5, PM 10, TSP i 2 inne zakresy rozmiarów)
 • Z dodatkową sondą jednoczesny pomiar do sześciu dodatkowych gazów
 • Do 4 sond GrayWolf, plus czujnik cząstek stałych i monitor formaldehydu, można podłączyć jednocześnie do niektórych platform
 • Opcjonalne sondy prędkości powietrza
 • Opcjonalny wewnętrzny czujnik różnicy ciśnień (do określania ścieżek zanieczyszczeń) i / lub czujnik ciśnienia barometrycznego

Rejestrowanie danych

 • „migawka” lub automatyczne rejestrowanie „trendów”
 • Przechowuj ulepszone informacje pobrane na miejscu; dane plus tekst, notatki audio, zdjęcia, filmy, rysunki i więcej…

Podświetlany kolorowy wyświetlacz

 • Wyraźnie wyświetla wiele odczytów jednocześnie; automatyczne przewijanie dla> 8 parametrów
 • Automatycznie aktualizuje się po podłączeniu sond
 • Wyświetl dane w formatach tabelarycznych lub graficznych

Inteligentny interfejs użytkownika

 • Niezwykle łatwy w obsłudze
 • Intuicyjne ikony i rozwijane menu
 • Ekran pobudza się podczas operacji

Wbudowane narzędzia edukacyjne

 • Wskazówki dotyczące funkcji, pliki pomocy wideo
 • Informacje o stanie jakości powietrza dla każdego czujnika: wytyczne rządowe i branżowe, efekty zdrowotne, typowe poziomy tła i więcej
 • Dokumenty referencyjne o stanie jakości powietrza w pomieszczeniach wstępnie wgrane jako pliki PDF
 • Dodaj własne procedury, dokumenty i formularze w formacie Word do użytkowania w miejscu pomiaru

Raportowanie

aplikacja mobilna pomiary wentylacji w budynkach
pomiary wentylacji zrzut ekranu PC
 • Pobierz zarejestrowane dane i uwagi do oprogramowania WolfSense® na PC (w zestawie) w celu analizy i wydajnego, szczegółowego raportowania
 • Opcjonalne oprogramowanie „Advanced Report Generator: edycja IAQ” automatyzuje kompleksowe generowanie raportów Indoor Air Quality
 • Nasza opcjonalna platforma chmurowa GrayWolfLive ™ umożliwia zdalny dostęp do aktualnych danych o stanie powietrza z jednej lub wielu sond GrayWolf. Dostęp jest możliwy na smartfonie lub dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu. Przeglądaj dane jako odczyty na żywo, tabele, wizualizacje mierników i / lub wykresy. Rozpocznij raportowanie na odległość. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji (w języku angielskim).

Akcesoria

 • Klips do paska sondy chroni czujniki przed wpływem oddechu operatora.
 • Pokrowiec na instrument / komputer przenośny zapewnia obsługę bez użycia rąk.
 • Twarda obudowa zabezpieczająca rejestrowanie trendów i transport.
 • Opcjonalne zestawy do kalibracji użytkownika, moduły oprogramowania i wiele więcej…

wideo prezentacja
Wideo Prezentacja Modeli


UWAGA! Broszury – katalogi poszczególnych modeli dostępne są na dole strony producenta (w języku angielskim) – kliknij GrayWolf.

W razie dalszych pytań prosimy o Kontakt.