pomiary emisji megasystem

Pomiary Emisji. Jesteśmy przedstawicielem firmy MEGASYSTEM mającej w swojej ofercie kompletne zestawy pomiarowe przeznaczone do pomiaru emisji zamieszczeń pyłowo-gazowych.

W ofercie znajdują się urządzenia przeznaczone do poboru (pomiary emisji):

Pyłu (pomiar grawimetryczny, izokinetyczny, z filtracją zewnętrzną lub wewnętrzną ) – pyłomierz X-1 APIS, pyłomierze z serii LIFETEK XP-R w zestawie z miernikiem różnicy ciśnień ISOCHECK. Zestaw sond z grzaniem lub bez. Z tytanowym bądź stalowym torem poboru próby. Pomiar/pobór zgodny z najnowszymi wydaniami norm EN 13284-1, ISO 9096 oraz PN-Z-04030-7:1994.

Metali ciężkich (As, Cd, Cr, Co, Cu, Mn, Ni, Pb, Sb, Tl i V) oraz rtęci (Hg) (pomiar izokinetyczny) – pyłomierz X-1 APIS, pyłomierze z serii LIFETEK XP-R w zestawie z miernikiem różnicy ciśnień ISOCHECK, aspirator LIFE DUO. Zestaw sond grzanych z tytanowym torem poboru próby i ogrzewanym trójnikiem. Przy zastosowaniu dedykowanego zestawu płuczek możliwy jest pobór z pominięciem toru bocznego. Pomiar/pobór zgodny z najnowszymi wydaniami norm EN 14385 oraz EN 13211+AC.

Dioksyn i furanów (PCDD/DF) – pyłomierz X-1 APIS, pyłomierze z serii LIFETEK XP-R w zestawie z miernikiem różnicy ciśnień ISOCHECK, chłodnica sprężarkowa gazu ARTIK XP, zestaw sondy grzanej X-1 z tytanowym torem do poboru próby oraz pojemnikiem X-1 Condenser z zintegrowaną szklaną chłodnicą i zbiornikiem kondensatu. Pomiar/pobór zgodny z najnowszym wydaniem normy EN 1948-1.

Chlorowodoru (HCl) oraz fluorowodoru (HF) – pyłomierz X-1 APIS, pyłomierze z serii LIFETEK XP-R w zestawie z miernikiem różnicy ciśnień ISOCHECK, aspirator LIFE DUO. Zestaw sond grzanych z tytanowym torem poboru próby i ogrzewanym trójnikiem.

Pomiar/pobór zgodny z najnowszymi wydaniem normy EN 1911

Proftech