Tester szczelności masek

Tester szczelności masek gazowych jest aparatem przeznaczonym do określania stopnia szczelności masek gazowych. Aparat w prosty i wiarygodny sposób wyznacza współczynnik skuteczności dopasowania maski do twarzy (głowy) użytkownika. PortaCount Pro określa szczelność maski szybko i dokładnie.

Testowanie maski jest dokonywane podczas naturalnych ruchów, do których przyzwyczajony jest użytkownik dzięki czemu PortaCount eliminuje błędy popełniane podczas innych testów, związane z występowaniem ‚czynnika ludzkiego’.

Operacja kontroli jest automatyczna i w pełni powtarzalna.
Wynik są uzyskiwane natychmiast, a rezultatem jest prosta odpowiedź aparatu: „Szczelna/Nieszczelna”.
Aparat w trakcie pomiaru przeprowadza kompletną sekwencję testów prowadzoną według automatycznej, zaprogramowanej procedury, dlatego niemożliwe jest pominięcie jakiegokolwiek istotnego elementu testu.

Za pomocą PortaCount Pro można testować prawie wszystkie maski i półmaski przylegające szczelnie do twarzy w trakcie normalnego użytkowania. Możliwe jest wykorzystanie aparatu zarówno do kontroli masek testowych jak też (przy użyciu specjalnego adaptera) do kontroli indywidualnych masek wykorzystywanych w codziennej pracy.

link youtube - tester masek
Prezentacja działania urządzenia.
Tester Szczelności Masek.

Adaptery dopasowane są do masek wytwarzanych przez różnych producentów. Lista producentów obejmuje praktycznie wszystkich znaczących wytwórców masek na świecie.

Ulotka portacount 8030 - tester szczelności masek
Ulotka Model 8030

Ulotka 8038
Ulotka Model 8038
W razie dalszych pytań prosimy o Kontakt.

Strona Producenta. (w języku angielskim)


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

twenty − fifteen =